Big Bad Bagels 

Katru dienu saviem viesiem piedāvājam svaigi ceptus beigeļus, kas pildīti ar gardiem un svaigiem, augstas kvalitātes produktiem. Nāc un izvēlies kādu no 20 beigeļu pildījumiem vai izveido savu beigeli pats. Mēs piedāvājam beigeļus ar pašgatavotu gvakamoli, tzatziki, humusu, Philadelphia krēmsiersieru, ceptu bekonu, kūpinātu lasi, salami, vistas fileju, salami, brī sieru u.c. Savu ideālo beigeli atradīs gan gaļas mīļotāji, gan veģetārieši un vegāni.

Mēs

  • Big Bad Bagels beigeļnīca tika atvērta 2015. gada aprīlī. Esam beigeļu gatavošanas celmlauži Latvijā.
  • Beigeļi ir mūsu sirdslieta un ļoti lepojamies ar savu pagaidām mazo, bet jau daudzu klientu sirdis iekarojušo beigeļnīcu.
  • Beigeļus vāram un cepam uz vietas kafejnīcā no pašu rūpīgi gatavotām un ilgi raudzētām mīklām. Katru rītu mūsu mazajā beigeļnīcā tu vari baudīt svaigi ceptus beigeļus ar visdažādākajiem pildījumiem.
  • Beigeļu cepšana ir ilgs un pacietību prasošs process – no ierauga gatavošanas līdz gatavam beigelim paiet ap 24 stundām. Īsti beigeļi pirms cepšanas tiek vārīti un tieši tā tos gatavojam arī mēs.
  • Mūsu kafejnīcā beigeļus pildām ar gardiem un svaigiem, augstas kvalitātes produktiem. Nāc un izvēlies beigeli ar mūsu pašu gatavotu gvakamoli, tzatziki mērci, humusu,Philadelphia krēmsiersieru, ceptu bekonu, kūpinātu lasi, salami, vistas fileju vai kādu citu no 20 beigeļu receptēm, vai arī izveido savu beigeli pats.
  • Otra Big Bad Bagels kafejnīca Spīķeros, Maskavas ielā 4, tika atvērta 2018.gada janvārī.

Darbs

Mēs augam un meklējam papildspēkus

Ja esi ātrs/-a, apķērīgs/-a un ar viesmīlības gēnu, mums ir daudz ēdāju, kuri jāpacienā ar beigeļiem!
Darbs Rīgas centrā. Iepriekšēja pieredze ēdināšanā vai apkalpojošā sfērā nav nepieciešama. 
Iespējams gan pilnas, gan nepilnas slodzes darbs.

Zvani + 371 
26529493 vai sūti CV uz [email protected]


See MENU & Order